… І навіть ліфти запрацюють: сьогодні депутати прийняли бюджет Енергодара — 2018

Общество | 17:59, 26.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

На 16 позачерговій сесії міської ради депутати утвердили бюджет міста на наступний рік.

Єдиним каменем спотикння став ряд питань, які були заморожені внаслідок заборони використання коштів спецфонду. Серед них опинилося фінансування капітальних ремонтів 23 ліфтів, які працюють на останньому диханні, і те не всі — 16 вже стоять. Ціна питання — 23,8 млн.грн.

В цьому році вдалося пустити всього 2 підйомники. Андрій Карбасов заявив, що народним обранцям вже соромно пояснювати виборцям, чому вони змушені ходити пішки — подекуди місяцями.

Сергій Холод погодився з своїм колегою, однак нагадав, що депутати так і не бачили звітів щодо фінансової та господарської діяльності КП ПКВ. Тому чи не зникнуть і гроші на ліфти в невідомому напрямку?

Навколо питання зав`язалася дискусія, до якої долучилися і Катерина Хоменко, виконувачка обов`язків директора КП ПКВ, і в.о. начальника УКВ Яна Соколик, і депутат Володимир Соляник. Говорили про те, що капремонти ліфтів не входять в тариф, нагадали, що капітальними ремонтами займається не ПКВ, а УКВ…

Депутат Сідаш запропонував таки приймати бюджет зі змінами (тобто з «розмороженим» фінансуванням капремонтів ліфтів), але всі ці ремонти КП ПКВ має виконувати прозоро, звітуючи на кожному етапі роботи.

З такими умовами бюджет було прийнято.

А ліфтів доведеться чекати ще не менше 3-х місяців — адже підготовка до ремонту та сам процес потребують часу.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: