Хто житиме у реконструйованому гуртожитку?

Политика | 19:39, 25.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Під час робочого візиту до Енергодара губернатор Констянтин Бриль відвідав недобудований житловий гуртожиток по проспекту Будівельників, 5. З директором ДТЕК Запорізька ТЕС Ігорем Снєгіним та командиром військової частини №3042 Національної гвардії України Ігорем Рибаком посадовці обговорили питання необхідності забезпечення соціальним житлом учасників АТО, військовослужбовців військових частин та працівників бюджетної сфери. Зазначений гуртожиток сьогодні перебуває на балансі Запорізької ТЕС. Після його передачі до комунальної власності міста планується провести його реконструкцію та переобладнання під багатоквартирне соціальне житло. Костянтин Бриль нагадав, що 2017 рік планується присвятити вирішенню забезпечення житлом учасників АТО та військовослужбовців та пообіцяв посприяти у вирішенні даних питань на рівні області.

— Хочу підкреслити, що в Запорізькій області 2017 рік проголошено роком будівництва житла для учасників АТО. Так, для наших захисників у Енергодарі визначено будівлю, що знаходиться на балансі ДТЕК. Її вартість становить близько 3 мільйонів гривень. Цю недобудову планується передати на баланс міста. Зважаючи, що до споруди підведено необхідні комунікації, в цьому році можна зробити так, що тут оселяться перші мешканці. Загалом цей будинок розрахований на 120 квартир для учасників бойових дій, — повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону зазначив, що поруч розташований гуртожиток, який також буде перепрофільовано під житло для учасників АТО. Проте роботи для влади залишиться чимало, адже загалом у місті нараховується близько 250 ветеранів війни на Сході України.

Проте коли під час особистого прийому до губернатора звернувся чорнобилець Сергій Суворін, Костянтин Бриль пообіцяв, що у гуртожитку знайдеться місце і для пільговиків, в тому числі і для ліквідаторів.

Загалом, гуртожиток є дуже приємним приводом для розмов. З ким би не зустрічався міський голова Павло Музика — будь то медики чи педагоги, — всім обіцяє житло в цьому гуртожитку. От тільки як розділити на всіх 120 квартир, поки що незрозуміло. Вперше енергодарці почули від губернатора, що основні претенденти на соціальне житло — це нерозквартировані військові Національної гвардії, і лише потім учасники АТО.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: