Хто морить голодом енергодарських школярів?

Общество | 15:56, 10.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

В перший день після канікул батьки учнів початкових класів отримали сюрприз у вигляді зміни вартості харчування в школі. Власне, змінилося лише те, що обіди, за які платило місто, тепер мають оплачувати самі мами -тата. В результаті — щоденне триразове харчування коштує 33 гривні, з них 18 — обід.

Чому раптом склаласяч така ситуація? Нагадаємо, В.О начальника управління освіти Олена Ржевська вже пояснювала: «Дело не в принятии бюджета, деньги на питание есть, мы финансируемся по 1/12. В связи с тем, что на данный момент действующим законодательством не урегулировано питание 1-4 классов, необходимо решение городского совета на организацию питания данных учеников. Управление образования выносили такое решение, но сессия не состоялась»

Сьогодні вдень Олена Олександрівна зустрічалася з міським головою Павлом Музикою. Вона повідомила, що мер прийняв рішення збирати керівників політичних партій та депутатських груп, щоб провести перемовини щодо скликання позачергової сесії з цього питання.

Як бачимо, справджуються прогнози щодо того, що дану проблему будуть використовувати як важіль впливу на «неслухняну» частину депкорпусу, яка не приходить на сесії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: