ГО «Передова» підбила підсумки року

Общество | 17:51, 28.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Для цього «передовики» зібралися в малому залі МПК «Сучасник» в кількості, яка забезпечила кворум. В першу чергу заслухали фінансовий звіт від бухгалтера та голови ревізійної комісії Світлани Юркевич.

В цілому організація перевищила минулорічні показники з надходження коштів: в 2016 сума становила 245 тисяч гривень, в 2017 —  335 з половиною тисяч гривень. 22 відсотки дають збори в скриньки. Решта — внески доброчинців на рахунки та надходження під час проведення акцій. Так «Залізний мільйон»  приніс 3300 грн, спортивні заходи —  10200 та 1899 — збір макулатури.

На 285 тисяч організація надала допомоги військовим, 62 тисячі з них були спрямовані на військові частини. На суму близько 100 тисяч гривень було надано майна.

Адміністративні видатки, в тому числі — оренда офісу,  пальне та  придбання волонтерського автомобіля — склали 193 тисячі гривень. Вантажно-пасажирський Т4 (б/в) «потяг» на 113 тисяч. Це була левова доля витрат. Звісно, це перевищило минулорічний показник.

Від фінансових перейшли до кадрових питань: так, в «Передовій» змінився голова та склад правління. Оскільки Костянтин Табакаєв зараз знаходиться на військовій службі, одноголосно було вирішено обрати очільником «Передової» члена правління Олександра Вікторова. Костянтин лишається просто членом організації. Ще одного члена ввели до складу — Вадима Комінка. Двох залишили без змін — Катерину Стаценко та Андрія Перепілку. Останній став заступником голови.

 

Без змін лишилася ревізійна комісія на чолі зі Світланою Юркевич.

Олександр Вікторов продовжив збори: озвучив плани на майбутнє — стратегічні та найближчі. В також вручив подяку за роботу одній з волонтерок — Нелі Бражко. Жінка була вдячна за відзнаку і оголосила, що сьогодні зв’язала ювілейну 500 пару вовняних шкарпеток для б’ійців та, користуючись нагодою, попросила приносити їй сировину — нитки та в’язані речі, які можна розпускати.

На цьому збори завершилися. Попереду у волонтерів ще багато роботи.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: