FreeDom Енергодар запрошує на форум!

Общество | 21:05, 23.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

На сторінці у Фейсбук «FreeDom Енергодар»  з’явилася інформація, яка просто зобов’язана зацікавити небайдужих енергодарців — про Форум обміну і перетворень.

Захід проходитиме 27-28 січня з 11 до 16 години, передбачається візит гостей з Запоріжжя та Вінниці, які ділитимуться досвідом перетворень в своїх містах з енергодарцями.

«Для перетворення іноді достатньо зібратися разом групі осіб, взяти в руки олівець та почати малювати щось спільне, наприклад, своє бачення оновленого міста. Якщо при цьому почути позитивні приклади інших міст України, дізнатися, з якими труднощами вони стикалися і яким чином їх вирішили, то можна вважати, що перший крок до змін зроблений.
Своїм досвідом у перетворенні міста поділиться громадський активіст Вінниці Олександр Нікітюк. Про кроки змін у Запоріжжі розповість Олександр Шкаліков. Під час Форуму маємо на меті спільно розробити план заходів, щоб зробити Енергодар найкращим містом в Україні.
Проект підтримується Програмою національних обмінів, за фінансуванням Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)» — так описується майбутній захід.

Фото: FreeDom Энергодар

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: