Енергоефективність в енергодарських школах у цифрах

Общество | 15:29, 9.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

Минулого тижня представники компанії ДТЕК презетнували програму «Енергоефективна школа: нова генерація». Вона пропонує ввести в школах факультативні курси з енергозбереження, а також можливість брати участь в конкурсах грантів, спрямованих на впровадження енергоефективних технологій.

071016_-00_01_13_06-nepodvizhnoe-izobrazhenie001

За минули роки дещо вже було зроблено, і кількісні показники нам повідомила ВО начальника управління освіти Олена Ржевська :» З впровадженням енергозберігаючих технологій у закладах освіти ми бачиму економію по гігакалоріям  — це тепло, а також економію бюджетних коштів. Минулого року було проведено заміну теплових вузлів в школах №1, 2, 5, також в школах і садочках замінили батареї опалення, замість старих встановили нові віконні блоки. Через це закладами управління освіти було зекономлено більше мільйона гривень. Ці кошти повернули до місцевого бюджету. За 9 місяців 2016 року зекономлено 620 тисяч гривень»

Олена Олександрівна пояснила принцип роботи сучасних тепловузлів: вони дають змогу регулювати температуру в приміщенні в залежності від погодних умов, тим самим зменшуючи витрати тепла. На жаль, такими технологіями — автоматичними тепловузлами та лічильниками тепла  ще не обладнані деякі заклади: 3 та 4 садочки, 4 школа. Але Олена Ржевська сподівається, що при проведенні коригування бюджету на це будуть виділені кошти.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: