Енергодарців запрошують сфотографувати найкращі пам’ятки рідного краю

Общество | 10:59, 15.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

Громадська організація «Вікімедіа Україна» запрошує жителів Запорізької області долучитися до української частини найбільшого у світі фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки». Його мета – зібрати максимальну кількість фотографій культурної спадщини різних країн і поширити для вільного використання людством.

ГО «Вікімедіа Україна» проводить конкурс уже вп’яте. Волонтери сформували і постійно доповнюють добірку пам’яток культури, архітектури, історії тощо, що охороняються державою на різних рівнях. Фотографії, зібрані під час конкурсу, допоможуть ілюструвати статті у найбільшій онлайн-енциклопедії Вікіпедія та інших вікіпроектах.

Одночасно з фотоконкурсом, десять найкращих світлин якого представлять Україну на міжнародному етапі, проводиться конкурс статей у Вікіпедії про пам’ятки. Переможці обох конкурсів отримають призи. А головне – створення єдиної інтерактивної бази об’єктів культурної спадщини дозволить і українцям краще пізнати багатство своєї Батьківщини, і ознайомити людство з неповторною красою і культурною самобутністю України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: