Енергодарці третю добу живуть без води

Нам пишут | 19:41, 12.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

9 квартир за адресою Козацька, 26, 1-й під’їзд, живуть без води.

Як розповіли мешканці, у п’ятницю у квартирі на 7 поверсі з унітазу полізло все те, що мало б бути як раз всередині. Кинулися до ПКВ — звичайно, людей переадресували до компанії «Місто для людей Енергодар».

Заявку прийняли, приїхала ремонтна бригада, воду перекрили. Сантехніки  спустилися до підвалу для з’ясування причин аварії. Виявилося, що труби — в жахливому стані, необхідно проводити зварювальні та інші роботи. Але о 19 бригада поїхала собі з миром, а мешканці залишилися без води.

В суботу люди знову почали подавати заявки — по-модному, через кол-центр у Запоріжжі. Там, звичайно, можуть лише записати скаргу, а дати відповіді — коли і чого чекати — не можуть…

Тим не менш, ремонтники на місце прибули — на новій машині, на борту якої красується «24 години на добу».

Ввечері води нема.

В неділю — так само… До речі, з приводу проблеми вели переписку з міським головою Павлом Музикою. Правда, це довело лише той факт, що Павло Олексійович не в темі, пояснюючи, що ніби роботи не проводились через відсутність одного з мешканців в квартирі.  Вимоги «бути всім вдома» за даною адресою не було. Принаймні, мешканців ніхто з компанії «МДЛЕ» не просив знаходитись вдома.

До речі, електронною поштою (теж прогрес!) мешканці отримали повідомлення, що проблему усунуть… 17 серпня! Як жити до того моменту 9 родинам, невідомо.

Люди прислали нам фотографії з того нещасного підвалу.

Цікаво, чи відображено стан всієї цієї водопровідно-каналізаційної системи в актах інвентарізації, та чи бачили фахівці «МДЛЕ» її результати? Мали ж вони відштовхувавтись від стану нашого житлового фонду, обраховуючи вартість послуг?!

Там, до речі, вказано, що на Козацькій, 26 щорічно проводили поточні ремонти.

Судячи з того, як «МДЛЕ» реагує на заявки енергодарців, вони не очікували, що роботи буде ТАК багато…

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: