Енергодарські школярі вчилися надавати першу допомогу при ДТП

Общество | 08:13, 14.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Начальник управління освіти Світлана Букреєва на своїй сторінці в соцмережі розповіла про флешмоб біля ПК «Сучасник», присвячений правилам дорожнього руху.

«Наші учні були учасниками флешмобу «Україна за безпеку дорожнього руху», який проходить по всій Україні за ініціативи Українського медичного центру безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України у рамках Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху. Захід спрямований на привернення уваги до проблеми смертності та травматизму внаслідок порушення правил дорожнього руху».

До учасників заходу звернувся начальник Енергодарського відділення державної автомобільної інспекції Роман Кот, який наголосив на важливості дотримання правил дорожнього руху, а також звернувся до міської влади та депутатів з проханням приділити увагу ремонту доріг у місті.

Медпрацівники відділення швидкої допомоги ДЗ «СМСЧ №1» провели майстер-клас з надання першої домедичної допомоги, у ході якого наглядно продемонстрували присутнім правила надання першої допомоги постраждалому у ДТП.

Учасники флешмобу вишикувалися та одночасно підняли вгору плакати жовтого кольору, сформувавши яскравий ромб — головний символ Глобального тижня безпеки дорожнього руху.
4

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: