Енергодарські школи впроваджуватимуть енергоефективність

Общество | 20:33, 19.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

 19 січня у двох загальноосвітніх закладах міста – ЕЗОШ №4 та ЕЗОШ №7 — відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського загальноосвітнього проекту «Енергоефективні школи: нова генерація». 
        Учнів та колектив закладу привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа, яка наголосила на необхідності залучення якомога більшої кількості учнів до вивчення проблеми енергоефективності та вихованню у підростаючого покоління бережного ставлення до природних ресурсів. 
IMG_4759
 Проект «Енергоефективні школи» реалізується четвертий навчальний рік поспіль. Його мета — пропаганда дбайливого ставлення до енергоресурсів, формування свідомого екологічно-орієнтованого споживача комунальних послуг. У рамках проекту учні навчальних закладів пройдуть курс «Основи енергопостачання та енергозбереження», маючи змогу освоювати принципи раціонального і економного використання природних ресурсів у форматі гри, моделювати реальні проблемні житлово-комунальні ситуації, що виникають у багатоквартирному будинку, спільно шукати і знаходити шляхи вирішення цих проблем. На завершальному етапі курсу школярам пропонується самостійно розробити проекти для вирішення виявлених проблем теплопостачання та теплозбереження своїх шкіл. Сьогодні в Енергодарі до проекту долучилися шість загальноосвітніх навчальних закладів.
            З 2012 року у проекті взяли участь 216 шкіл у 24 населених пунктах по всій Україні. У Західному Донбасі брали участь 23 школи, близько 24 тисяч осіб були залучені до процесу навчання та енергозбереження.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: