«Енергоатом» там міська рада виділить по 1 мільйону гривень сім’ям військовослужбовців, що загинули захищаючи ЗАЕС

Суспільство | 11:23, 8.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Вчора Енергодар проводжав в останній путь військовослужбовців Національної гвардії України Євгена Уколова та Михайла Фролікова.  Сім’ям загиблих нададуть матеріальну допомогу і з міського бюджету, а також кошти виділить НАЕК «Енергоатом».
Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов, передає 061.
«Щонайменше, що ми можемо зараз зробити — підтримати їхні родини. Зібрані вчора кошти енергодарців -а це 114 тисяч гривень, сьогодні будуть  передані рідним загиблих.  Крім того, профспілковий комітет НАЕК «Енергоатом» надав згоду виділити  матеріальну підтримку в сумі   1 мільйон гривень кожній сім’ї загиблих. Ще по 1 мільйону буде перераховано сім’ям з міського бюджету, як тільки буде розблокована робота казначейства та Енергодарська міська рада отримає фактичну змогу реалізувати відповідні рішення», — зазначив Дмитро Орлов.
Нагадаємо, що в Енергодарі тисячі мешканців зібралися, щоб проститися із героями, що втратили життя, захищаючі Запорізьку АЕС.
В результаті штурму російських агресорів Запорізької атомної енергостанції 4 березня загинуло 3 військовослужбовців, ще 2 отримали поранення. У числі загиблих військовослужбовці Євген Уколов, Михайло Фроліков, Юрій Квач.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: