Енергетики відновили енергопостачання 80% абонентів, які були без світла через обстріли
Суспільство | 18:20, 17.05.2025
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Сьогодні зранку через обстріли в кількох населених пунктах Запорізької області було знеструмлено близько 3000 абонентів. Енергетики наразі повернули світло понад 80% абонентів.
Про це повідомили в ОВА.
Наразі залишаються без електроенергії 430 споживачів з трьох населених пунктів.
Енергетики продовжують ліквідацію наслідків атаки.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.