Енергетики відновили енергопостачання 80% абонентів, які були без світла через обстріли

Суспільство | 18:20, 17.05.2025
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні зранку через обстріли в кількох населених пунктах Запорізької області було знеструмлено близько 3000 абонентів. Енергетики наразі повернули світло понад 80% абонентів.

Про це повідомили в ОВА. 

Наразі залишаються без електроенергії 430 споживачів з трьох населених пунктів.

Енергетики продовжують ліквідацію наслідків атаки.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: