До Запоріжжя прибув реанімобіль з Ірландії, — ФОТО

Суспільство | 13:32, 17.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Ірландська асоціація лікарів України Medical Help Ukraine в особі Катерини Качурец організувала передачу реанімобіля та товарів медичного призначення для потреб вийськової медицини. Катерина шукала волонтерську організацію, яка могла б здійснити супровід, логістику та передачу реанімобілю. 
Як розповів водій спецавтівки Максим Іванець, автомобіль транспортувався з Ірландії, а супровід здійснювався завдяки об’єднання волонтерів та штабу “Паляниця”. 
В волонтерському центрі говорять, що одразу відреагували на запит, бо знають реальні потреби міста та області. Вже через 2 години реанімобіль вже виїхав з Ірландіі на паромі до Франції, а далі прямував  Європою до кордону Польщі-України.
На кордоні авто прийняли волонтери запорізької “Паляниці” та завантажили у Львові 1 тонну гуманітарної допомоги (підгузки, товари для дітей).
І от реанімобіль вже у місті. Він переданий на баланс 9-міської лікарні. 
“Велика подяка всім, хто нам надає гуманітарну допомогу і в першу чергу це Medical Help Ukraine. Один з прикладів цієї допомоги — це автомобіль, який вони нам передали і який вже від сьогодні буде працювати і перевозити пацієнтів”, — сказал директор КНП “9 лікарня” Кирило Нерянов.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: