Дитячий садок №12 отримав золото на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2017»

Общество | 21:45, 17.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

Начальник управління освіти Світлана Букреєва на своїй сторінці в соцмережі повідомила про те, що садочок №12 отримав золоту медаль 8-ї Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2017».

З 16 по 18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Організатор заходів — компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. У роботі виставки беруть участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю.

«Золотою медаллю виставки нагороджено дошкільний навчальний заклад №12 міста Енергодара з теми «Корекційно–розвиткова робота з дітьми з особливими освітніми потребами засобами зображувальної діяльності». Автори розробки: завідувач ДНЗ№12 Тетяна Липинська, вихователь-методист Світлана Петренко та вихователь Віта Устименко. Вітаю дошкільний заклад нашого міста з високою відзнакою!» — повідомила Світлана Букреєва.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: