Депутати Запорізької облради провели сесію у “зумі”: які рішення прийняли

Влада | 16:14, 15.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 15 березня, депутати Запорізької обласної ради провели позачергову сесію. Через те, що в частина населених пунктів області знаходиться в тимчасовій окупації з боку російських військ, приїхати до Запоріжжя вони не мали можливості. Тож, сесію вперше провели в форматі “зум”. На зв’язок вийшли 56 депутатів, у тому числі і з окупованих міст. 
Про це повідомляє 061 
За словами очільника депутатського корпусу Олени Жук, керівним органом наразі Запорізька обласна військова адміністрація, у той час облрада має обмежену кількість повноважень. 
На порядок денний сесії були винесені 4 питання – звернення до правоохоронних органів України та міжнародних організацій, країн-партнерів, представників НАТО. Кожне з рішень  депутати підтримали майже одностайно.
“Всі ці чотири звернення — це багато сторінок, але основна ідея єдина — Запоріжжя — це Україна, Токмак — Україна, Пологи — Україна, Мелітополь — Україна, Гуляйполе — Україна, Василівка — Україна. Всі тимчасово окуповані території — це Україна”, — сказала Жук. 
Всі звернення будуть перекладені на англійську мову та оформлені відповідним чином. 
Звернення, прийняті під час сесії, стосувались закриття повітряного простору над Україною, визволення з полону Мелітопольського міського голови Івана Федорова, Дніпрорудненського міського голови Євгена Матвєєва та голови Мелітопольської районної ради Сергія Прийми, а також інших запорізьких  активістів спротиву діям окупантів. Окрім того, просили допомогти у забезпеченні доставки гуманітарних вантажів до заблокованих українських міст внаслідок їх тимчасової окупації російськими загарбниками та в забезпеченні евакуації постраждалого цивільного населення з таких територій в режимі “зелених коридорів”. А також, невизнання так званих “референдумів” та інших форм “народного волевиявлення” на території непідконтрольної Запорізької області з приводу утворення квазі-держав та псевдо-адміністративно-територіальних одиниць, що порушують територіальну цілісність України.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: