Депутатам Європарламенту передали прапори, підписані запорізькими тероборонівцями

Суспільство | 08:22, 8.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

Під час візиту українських журналістів до Брюсселю фотокореспондентка 061.ua Катерина Клочко передала депутатам Європарламенту прапори, підписані захисниками та захисницями Запорізького напрямку.
Про це повідомляє 061.
«ТРО це ЗСУ – підготовлені та готові до спротиву» написав на прапорі України командир 110-ї окремої Запорізької окремої бригади територіальної оборони полковник Олександр Ігнатьєв. Цей прапор передали Віцепрезиденту Європарламенту Робертсу Зіле. А прапор, який підписали захисниці запорізької ТрО з позивними Гюрза, Колібрі та Кет, презентували представнику у Парламентському комітеті асоціації Україна-ЄС Вітольду Ващиковському.

Як раніше писав 061, завдяки Раді міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX українські журналісти взяли участь у адвокаційному візиті до Брюсселю та Риму, де зустрічались з європейськими політиками, дипломатами, медійниками та відвідали українсько-італійську конференцію з відбудови. Детальніше про візит за посиланням.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: