Депутат міської ради Вадим Рябуха відзвітував перед своїми виборцями за 2018р.

Политика | 21:45, 4.12.2018
 Поделиться

Поделиться в

На виконання положень Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», для підтримання зв’язку з виборцями, відповідною територіальною громадою, трудовими  колективами і громадськими організаціями, вивчення громадської думки; потреб територіальної громади, розгляду пропозицій, звернень, заяв і скарг членів територіальної громади, вжиття заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення, на протязі звітного періоду мною проводився особистий прийом громадян, зустрічі з виборцями на виборчому окрузі, працювала гаряча телефонна лінія та підтримувався зв’язок з виборцями за допомогою поштової кореспонденції.

Так, за звітний період, мною проведено 79 особистих зустрічей з виборцями з особистих питань у приміщенні громадської приймальні Енергодарської міської організації партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, проспект Енергетиків, будинок 14, офіс 167.

Проведено дві виїзні зустрічі з виборцями, безпосередньо на виборчому окрузі, за адресами: м. Енергодар, проспект Будівельників, будинок 3 (гуртожиток) та проспект Будівельників, будинок 7 (гуртожиток). В ході зустрічі мною особисто проведено огляд місць загального користування – під’їздів, сходинок, сходинкових клітин, прибудинкової території. Прийнято колективні заяви, відповідно до яких надіслані депутатські звернення міському голові із зазначенням проблемних питань, що потребують невідкладного вирішення, а саме:

 • капітальний ремонт під’їздів гуртожитку;
 • капітальний ремонт покрівель та міжпанельних швів;
 • заміна існуючих інженерних внутрішніх мереж з електрозабезпечення;
 • встановлення на кожному поверсі приладів обліку:
 • електричної енергії;
 • гарячого та холодного водопостачання;
 • розробка проекту реконструкції існуючих кімнат для душових;
 • ремонт санітарних вузлів із заміною унітазів;
 • на кухні загального користування:
 • установка витяжок;
 • заміна електричних плит для приготування їжі;
 • заміна мийок для посуду та водопровідних кранів.

За інформацією КП «Підприємство комунальної власності» поточний ремонт приміщень у гуртожитку №7 по проспекту Будівельників завершено у І кварталі поточного року.

 

Крім того розглядалися проблемні питання сфери житлово-комунального господарства:

 • ремонт дорожнього покриття у дворах;
 • ремонтні фасадні роботи;
 • обрізка високих дерев біля будинків;
 • перевірка та, у разі необхідності, ремонт комунікацій з метою організації поливу зелених насаджень.

 

Всього у 2018 році було відправлено 39 депутатських звернення та депутатських запитів до міського голови; начальникауправління комунальної власностіміської ради; начальникауправління містобудування та архітектури, головного архітектора міста; керівництва КП «Підприємство комунальної власності». На 34 депутатських звернення та депутатських запита отримано відповіді зі звітами про проведену чи заплановану роботу, 5 запитів знаходяться в роботі.

Для моніторингу ситуації на виборчому окрузі встановлені зв’язки із  виборцями – старшими під’їздів, ініціативними мешканцями будинків, які допомагають на громадських засадах.

Під час прийомів громадян до мене із зверненнями та заявами (письмовими та усними) звернулося 173 жителя округу. Всім приділяється увага та надається відповідна допомога.

У звітному періоді на особистий прийом до мене, як депутата, звернулася громадянка Зеленська Марія Олександрівна, інвалід ІІІ гр., багатодітна мати, із заявою, в якій йдеться про покращення житлових умов: подружжя та чотири неповнолітні дитини проживають у гуртожитку №7 по пр. Будівельників у кімнаті площею 12м2. Я особисто відвідав родину за місцем проживання, бо не можна залишатися байдужим їх проблем. З метою допомоги на ім’я міського голови було надіслано депутатське звернення з проханням сприяння у вирішенні питання щодо виділення житлової площі родині Зеленської М.О. Звернення у роботі.

Значна кількість заяв стосувалася надання громадянам адресної матеріальної допомоги з депутатського Фонду невідкладної матеріальної допомоги у зв’язку із складним матеріальним становищем (на медичне обстеження та реабілітацію, лікування, придбання виробів медичного призначення тощо).

Протягом року з міського бюджету виділено по 140000,00 грн. (сто сорок тисяч гривень 00 копійок) на кожного депутата. При розподіленні коштів були проведені особисті зустрічі із заявниками. В результаті розгляду 29 заяв надано матеріальну допомогу.

У грудні 2017 року до мене звернувся Назін Сергій Євгенійович. Його родина виховує двох дітей, які мають статус інвалід з дитинства з рідкісними захворюваннями, які потребують постійного лікування та реабілітації. Діти повинні проходити 4 курса лікування на рік, вартість одного – 38560,00 грн. З метою  підтримки в складній життєвій ситуації та надання фінансової допомоги родині було направлено депутатські звернення до народних депутатів, депутата обласної ради, міського голови, начальника УПСЗН міської ради. Це питання було мною поставлено на сесії міської ради та виділення матеріальної допомоги підтримали більшість депутатів, загалом у 2018 році надано фінансову допомогу на суму близько 39000,00 грн.

Стосовно родини Назіних також було направлено листа заступникові голови Запорізької ОДА та директору департаменту охорони здоров’я ЗОДА з проханням розглянути можливість та сприяти у вирішенні питання включення до державної програми надання медичної допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, за допомогою нашої ініціативи надано адресну грошову допомогу на суму 10500,00 грн. з коштів обласного бюджету.

Крім того, мною щоденно ведеться кропітка робота по виборчому окрузі, силами ініціативних мешканців встановлено коло самих незахищених осіб – пенсіонерів, інвалідів, ветеранів Війни та Праці, одиноких осіб похилого віку. З метою встановлення контакту між депутатом та виборцями мною особисто відвідано та поздоровлено з нагоди Дня народження19 мешканців округу, які в 2018 році святкують ювілей.

Протягом 2018 року була проведена робота щодо організації святкування та привітання мешканців мого виборчого округу з нагоди державних свят, свята 8 Березня, православних свят, вітання було розміщено в засобах масової інформації та донесено адресно до кожного виборця.

Так, у січні поточного року маленьким енергодарцям, які проживають у будинках №3 та №7 по пр. Будівельників та №4 по вул. Придніпровській — гуртожитках, з підтримки батьків було організовано святкування новорічних та Різдвяних свят.

В рамках святкування Дня Перемоги проведено святкові заходи, спрямовані на ушанування пам’яті та підтримання патріотичного духу серед молоді, в рамках цього проекту проведено зустріч з Єлістратовою Ніною Іванівною, яка має статус «дитина війни».

Особисто мною піднято та опрацьовано питання зменшення тарифу на електроенергію для споживачів, які постійно проживають у 30-км зоні атомних електростанцій на 50%, з цього приводу внесено відповідну пропозицію щодо звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та народних депутатів України, які обрані від Запорізької області.

Таким чином за звітний період за моєї безпосередньої участі опрацьовані питання щодо:

— розміщення стоянок для автомобілів біля будинків №№3 та 7 (гуртожитки), 9, 15, 19 по пр. Будівельників;

— будування сучасного спортивного майданчика у дворі біля будинку №9 по пр. Будівельників;

— поточного ремонту стадіону «Старт»;

— зовнішнього утеплення торця будинку №15 пр. Будівельників (першого під’їзду);

— зменшення тарифу на електроенергію для споживачів, які постійно проживають у 30-км зоні атомних електростанцій на 50%: на 25-й сесії Енергодарської міської ради, яка відбулася 02.10.2018 року, вніс відповідну пропозицію щодо звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та народних депутатів України, які обрані від Запорізької області. Також її підтримали народні депутати України Ігор Артюшенко та Володимир Бандуров;

— встановлення пам’ятного знака на честь 100-річчя створення прикордонних військ;

— неналежного утримання території одноповерхової будівлі (колишньої пральні), розташованої в районі будинку №6 по вул. Придніпровській.

Також на постійному особистому контролі знаходяться питання капітальногоремонтупід’їздівжитлових будинківі гуртожитків та капітальногоремонтупокрівель іміжпанельних швів.

Я займаю активну громадянську позицію та небайдужий щодо вирішення питань життєдіяльності міста Енергодара.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: