День міста в цифрах. ОПИТУВАННЯ

Общество | 11:18, 11.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Енергодару виповнилося 48 років. Скільки коштувало нашому місту святкування Дня народження? За допомогою сайту публічних закупівель Prozorro ми про це дізналися.

Згідно тендеру від 23 травня, організація та проведення святкового феєрверку коштувала 30 тис. грн. Послугу надало ПП «Шеріф».

На послуги з виготовлення поліграфічної продукції для оформлення міста та для залучення мешканців міста до святкових заходів витратили 17 993,00 грн. Договір був укладений з ФОП Порініс Олена Геннадіївна. Підприємство зробило постери, банери, наклейки, бейджи, афіши, флаєри та ін.

За оформлення сценічного майданчику повітряними кулями заплатили 8 тис. грн.  Також було витрачено  53 220,00 грн на послуги з технічного забезпечення освітлювальним обладнанням сцени. 58 тис. грн. витратили на послуги з технічного забезпечення та обслуговування звуковим обладнанням концертної програми. Згідно тендерів, все це робила  ФОП Чекалаєва Ірина Валеріївна.

За виступи артистів в цілому заплатили 99 тис. 750 грн.

Виступ гурту «Bad band» коштував 8 тис. грн., гурту «Nice band» заплатили  10 тис. грн., учасники гурту «ВИА Родина» працювали за 20 тис. грн., виступ гурту «Rock band» обійшовся Енергодару в 9 тис. грн., гурт «Intim» заробив 10 тис. грн., 30 тис. грн коштував виступ гурту «Узвар», гурт «СиСиКе4» — 10 тис. грн., праця DJ Modish обійшлася в 2750 грн.

На проживання артистів у готелі «Сосновий Бір» було витрачено 24 750,00 грн.  Харчування артистів коштувало 16 тис. 793 грн.

На квіти до Дня міста витратили 5 тис. 600 грн.

Увага, опитування!

Вам сподобалася розважальна програма до Дня міста?
  • Добавить свой ответ

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: