Давайте дурити ворога: запорізькі волонтери роблять фальшиві позиції для військових

Суспільство | 08:08, 22.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Запорізькі волонтери центру “Паляниця” продовж місяця роблять пластмасову зброю — муляжі — для наших військових. Для чого вони потрібні — розповів очільник штабу Василь Бушаров. 
За його словами, виробництвом “специфічної зброї” займається вже місяць, так званий тихий цех. 
“Ми робили різні види макетів, які з повітря виглядають, як справжні гармати або міномети і обладнали цим позиції наших військових. Військові забирали і в абсолютному секреті розставляли подібну пластикову зброю, яка виглядає точнісінько, як справжня, на своїх позиціях. Вірніше не на своїх, а десь недалеко від них щоб противник був дезінформований і весь боєкомплект використав саме на пластикові гармат”, — говорить він. 
Він зазначив, що цю ідею штабу підказали військові, які воюють із 2014 року. 
“Хлопці робили такі позиції із зрубів дерев та, навіть, із дерев вони працювали, але зараз ми зробили точну копію і спеціальні майстри зробили настільки схожими ці гармати та гаубиці, що відрізнити від справжніх їх просто нереально”, — додав волонтер. 
Бушаров додав, що й далі продовжуватимемо обладнати позиції навколо міста подібними точками. 
“Нехай вони (ворожі військові — ред.) ніколи не дізнаються, де справжня боєпозиція, а де фальшива. Нехай вони завжди ходять і озираються. Нехай знають, що зброя є, її справді багато, а яка з них справжня — вони ніколи не впізнають… Військові, якщо вам потрібні такі фальшиві позиції, звертайтеся до нас, ми зробимо все як натуральне. Давайте будемо дурити ворога прямо зараз”, — сказав Бушаров. 
Штаб готовий виготовити та фальшиві позиції для наших військових. 
Допомога штабу:
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: