Члени виконкому підтримали рішення про збільшення субвенції на виплати пільговикам субсидій та матеріальної допомоги

Общество | 17:57, 31.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 31 січня, відбулося позачергове засідання виконкому. Питання у порядку денному було лише одне – про збільшення обсягу міжбюджетних трансфертів.

Так, виконавчий комітет підтримав рішення про збільшення обсягу субвенції з місцевого бюджету на надання пільг і житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідвення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету міському бюджету та видатків, що здійснюються за рахунок цієї субвенції на сумму 3 млн. 615 тис. 557 грн.

Також підтримали збільшення обсягу субвенції з місцевого бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми , малозабезпеченим сім’ям, собам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету міському бюджету та видатків, що здійснюються за рахунок цієї субвенції на суму 2 млн. 153 тис. 284 грн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: