Чи єдині у своїй позиції європейські та світові профспілки щодо війни в Україні?

Політика | 17:03, 28.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

російська федерація вдалася до незаконної та безпідставної націоналізації майна та бізнесу компаній, які призупинили або припинили свою діяльність в рф.
В той же час отримані відомості свідчать про спроби РФ у цілях помсти та дестабілізації ситуації в суспільстві Європейських країн, використовуючи власних лобістів в міжнародних представництвах, поширення протестних настроїв серед профспілок шляхом здійснення публікацій та тверджень про шкідливість для кожної особи запровадження санкцій їх країн до РФ, що призводить до скорочення робочих місць, росту цін на енергоресурси тощо.
Зокрема, такі спроби здійснюються через Федерацію незалежних профспілок росії (далі – ФНПР, статті на сайті https://fnpr.ru,  «О миротворческой операции», «Заявление Федерации Независимых Профсоюзов Росии о ситуации на Украине»). Водночас Європейська конфедерація профспілок засуджує.
Якщо у когось є сумніви, що Європа не є об’єктом геополітичних планів РФ для проведення гібридної війни, то він помиляється.
Очевидно, що РФ через лобістів має певні успіхи у веденні такої гібридної війни, оскільки риторика перших осіб ФНПР є незрозумілою.
Зокрема, Голова ФНПР закликає фактично до припинення санкцій, запроваджених у зв’язку з агресією проти Росії. За його словами: «Позиція профспілок не повинна обмежуватись лише підтримкою позицій своїх урядів. В умовах економічних санкцій, які порушують ланцюги поставок і промислову кооперацію, що призводить до закриття та банкрутства підприємств та зниження зайнятості».
Водночас в Україні втрата робочих місць є більшою та масштабнішою і пов’язана вона не з санкціями, а з фізичним знищенням робочих місць, житла та мирного життя, а у декого воно поділилось на до та після.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: