Чи святкуватимуть енергодарці «Старий Новий рік»?

Общество | 15:36, 10.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Під час опитування, яке проводилося за кілька днів до свята, лише одна людина з 10 відповіла негативно на питання  «Чи відзначатимете Ви «Старий Новий рік?». Частина опитаних сказала, що подивиться, чи буде на ще одне свято час та гроші. А більшість стверджують, що завжи відзначають «Василя» в родинному колі, за столом.

А от щодо приймання щедрувальників мешканці Енергодара виявили однозначну позицію: позитивну. Енергодарці будуть раді діткам і вже готують для них солодощі та гроші. Дехто готовий відпустити щедрувати і своїх дітлахів, але в межах рідного під’їзду.

Ніхто не виявив опасінь щодо безпеки таких походів, але редакція В Энергодаре INFO застерігає: все ж таки будьте уважними і перекажіть це своїм дітям, які можуть знаходитись вдома самі або підуть щедрувати з друзями до незнайомих людей.

А краще за все ходити щедрувати цілою компанією — тоді і веселіше, і безпечніше. Саме так робив на Різдво колектив театральної студії «Фантазія» (кер. Світлана Аненкова) Вони завітали також і до Центральної бібліотеки, а відео про подію на сторінці цього закладу розмістила завідувачка Олена Романюк

123

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: