Чи працюватимуть енергодарські аптеки вночі?

Общество | 08:06, 29.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Інформація про те, що єдина в місті цілодобова аптека перестане працювати вночі, налякала та обурила енергодарців. Багато коментарів в соцмережах було присвячено бездіяльності влади з цього напрямку роботи.

Зранку ми попросили прокоментувати ситуацію начальника відділу охорони здоров’я міської ради Мирославу Климчук- Новачкевич.

Вона запевнила, що перемовини з аптеками почалися ще в п’ятницю, коли стало відомо про припинення роботи в нічний час. Відома і причина — нестача кадрів. Така ситуація спостерігається в усіх аптеках Енергодара. Нагадаємо і про те, що комунальної аптеки в місті нема — тільки комерційні та ДП Ліки України аптека 5.

Але звернення до аптек з проханням перейти на цілодобовий режим роботи таки зробили. Як раз аптеці номер 5 та «Народній», філії яких працюють в стаціонарі СМСЧ, адже там буде і корисно, і зручно пацієнтам, і безпечно фармацевтам (що теж важливо)

Відповіді на пропозиції очікують сьогодні. Адже питання потребує узгодження з керівництвом аптек, яке знаходиться в Києві.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: