Чи буде в місті ТОВ «Квіти Енергодара»?

Политика | 07:31, 23.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Під час проведення позачергової 17 сесії до народних обранців звернулися підприємці, що торгують квітами та знаходяться в конфлікті з Миколою Казаковим.

Квіткарі просять  депутатів не продовжувати термін оренди Миколі Казакову, тим більше, що вони вважають, що насправді ніякого договору в нього нема та посилаються на рішення апеляційного суду. Також пролунала заява про готовність будувати власними силами магазинчики та доглядати за територією. А від влади вони просять забезпечити водо- та електропостачання. Ті павільйони, які пропонує винайняти Казаков, не обладнані належним чином, а ціна на них зависока.

Депутати пояснили, що навіть у випадку непродовження оренди Казакову, переати землю у користування квіткарям вони не зможуть. Підприємці заявили про намір створити ТОВ «Квіти Енергодара». Але точки над «і» розставив начальник юрвідділу Дмитро Поліщук. Він пояснив, що термін оренди у Миколи Казакова сплив в грудні. Але підприємець заявив про намір продовження терміну. Тож тепер питання буде вирішувати сесія. Але навіть в разі відмови Казакову, за сучасним законодавством надавати її в користування їншим бізнесменам неможливо без проведення оцінки та подальшого конкурсу. Це все в Енергодарі ще не робиться.

Квіткарі готові стати комунальним підприємством або приєднатися до існуючих.

Але депутат Іван Морщавка заявив наступне: за статутом комунальних господарств не передбачено ніяких квіткових ринків, тож говорити про це можна лише в разі незнання законодавства. А щодо конкурсу: він не впевнений, що навітья якщо він буде проходити, переможцем стане хтось інший, крім Казакова…

Андій Карбасов, керівник фракції опозиційного блоку, запропонував сідати за стіл переговорів та шукати компроміс. Він розуміє проблему квіткарів, але вирішити її можна лише шляхом переговорів. Депутата підтримали колеги по депкорпусу та міський голова Павло Музика.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: