Через ворожу атаку понад тисяча абонентів у Запорізькому районі залишилися без світла

Суспільство | 15:28, 14.12.2025
 Поделиться

Поделиться в

Унаслідок ворожої атаки понад 1000 абонентів у Запорізькому районі залишилися без електропостачання. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Повністю знеструмлено два населені пункти, ще в одному світло зникло частково.

За словами посадовців, енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, щойно це дозволятимуть безпекові умови.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що сьогодні російська армія скерувала ударні дрони на Запоріжжя. Вибухи лунали в кількох районах міста. На містах влучання виникли пожежі, є постраждалі. 

 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: