Через ворожі обстріли у Запоріжжі залишилось майже 9000 людей
Суспільство | 23:50, 26.09.2025
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Прямо зараз ворог атакує Запоріжжя. В місті пролунали вибухи. Влада повідомила про щонайменше два удари.
Очільник області повідомив про влучання в цивільну інфраструктуру.
«Внаслідок ворожої атаки без світла залишилось майже 9 тисяч абонентів Запоріжжя», — уточнив голова ОВА Іван Федоров.
Раніше Відню повідомив, що була частково зруйнована будівля магазину і є постраждалі.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.