Через ворожі обстріли у Запоріжжі залишилось майже 9000 людей

Суспільство | 23:50, 26.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Прямо зараз ворог атакує Запоріжжя. В місті пролунали вибухи. Влада повідомила про щонайменше два удари.

Очільник області повідомив про влучання в цивільну інфраструктуру. 

«Внаслідок ворожої атаки без світла залишилось майже 9 тисяч абонентів Запоріжжя», — уточнив голова ОВА Іван Федоров.

Раніше Відню повідомив, що була частково зруйнована будівля магазину і є постраждалі. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: