Через ворожі обстріли Кушугумська громада відключена від електропостачання

Суспільство | 08:35, 15.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Внаслідок ворожих обстрілів у Кушугумській громаді пошкоджено електромережі. Уся громада наразі відключена від електропостачання.

Про це повідомили в Кушугумській громаді.

Аварійні бригади вже працюють над відновленням електрики, ремонтні роботи тривають.

Також газова служба оперативно ліквідувала наслідки обстрілів. Газопостачання по всій мережі повністю відновлено та працює у штатному режимі.

Нагадаємо вночі ворог завдав щонайменше чотири удари по громаді. Зруйновано будинки. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: