Через ворожі обстріли Кушугумська громада відключена від електропостачання
Суспільство | 08:35, 15.09.2025
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Внаслідок ворожих обстрілів у Кушугумській громаді пошкоджено електромережі. Уся громада наразі відключена від електропостачання.
Про це повідомили в Кушугумській громаді.
Аварійні бригади вже працюють над відновленням електрики, ремонтні роботи тривають.
Також газова служба оперативно ліквідувала наслідки обстрілів. Газопостачання по всій мережі повністю відновлено та працює у штатному режимі.
Нагадаємо вночі ворог завдав щонайменше чотири удари по громаді. Зруйновано будинки.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.