Через ворожі атаки без електропостачання залишаються 700 мешканців Запорізької області
Поделиться в
Копировать ссылку
Лише за два дні окупанти завдали понад 1,4 тисячі ударів по цивільній інфраструктурі Запорізької області.
Внаслідок ворожих обстрілів виникли численні пошкодження в електромережах, без світла залишилися тисячі споживачів на Оріхівщині, Новомиколаївщині та території обслуговування Запорізького РЕМ.
Як повідомив очільник «Запоріжжяобленерго» Андрій Стасевський, попри складну безпекову ситуацію, бригадам вдалося повернути світло 5 481 родинам у 17 населених пунктах.
«На ранок без електропостачання залишаються близько 700 абонентів, що були знеструмлені минулого вечора через бойові дії», — сказали в обленерго.
Аварійно-відновлювальні роботи тривають з урахуванням безпекової ситуації.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.