Через ворожі атаки без електропостачання залишаються 700 мешканців Запорізької області

Суспільство | 09:49, 27.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Лише за два дні окупанти завдали понад 1,4 тисячі ударів по цивільній інфраструктурі Запорізької області.

Внаслідок ворожих обстрілів виникли численні пошкодження в електромережах, без світла залишилися тисячі споживачів на Оріхівщині, Новомиколаївщині та території обслуговування Запорізького РЕМ.

Як повідомив очільник «Запоріжжяобленерго» Андрій Стасевський, попри складну безпекову ситуацію, бригадам вдалося повернути світло 5 481 родинам у 17 населених пунктах.

«На ранок без електропостачання залишаються близько 700 абонентів, що були знеструмлені минулого вечора через бойові дії», — сказали в обленерго.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають з урахуванням безпекової ситуації.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: