Через атаку БпЛА Запорізька АЕС вчергове перебувала в стані блекауту
Поделиться в
Копировать ссылку
У ніч на 3 червня на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС стався 17-й блекаут з моменту захоплення станції російськими військами та вже п’ятий від початку цього року.
Про це повідомили в Енергоатомі.
Зазначається, що о 23:44 через відключення лінії електропередачі «Феросплавна-1» станція повністю втратила зовнішнє електроживлення.
За інформацією МАГАТЕ, причиною знеструмлення став удар безпілотника по підстанції «Нікопольська» на протилежному від ЗАЕС березі Дніпра. Це призвело до тимчасового відключення єдиної лінії електропередачі, яка залишалася у розпорядженні станції.
Функціонування критично важливих систем забезпечувалося за рахунок роботи резервних дизель-генераторів.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.