Буде сесія — буде і земля?

Политика | 16:05, 11.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

На сайті міської ради з`явилося повідомлення про те, які питання планується розглянути 13 травня на засідання чергової ХІІІ сесії.
«11 травня 2017 року у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулося засідання постійних комісій міської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, а також з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва та регуляторної політики.
Депутати міської ради у складі комісій опрацювали питання, внесені до порядку денного чергової XIIІ сесії міської ради, яку планується провести у суботу, 13 травня 2017 року, згідно із розпорядженням міського голови від 27.04.2017 №136-р. Питання, які будуть винесені на розгляд депутатів, стосуються земельних відносин, зокрема, надання дозволів для розроблення проектів землеустрою та їх затвердження, відведення та передачі земельних ділянок, поновлення договорів оренди землі.

Серед питань порядку денного — надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального дачного будівництва в районі міського пляжу учасникам АТО, а також членам родин загиблих енергодарців-учасників АТО Сергія Полуляха та Олександра Щурова на території СГТ «Волна» на умовах безоплатної приватизації»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: