Брати Капранови завітають до Енергодара

Общество | 12:36, 17.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

19 жовтня в Запоріжжі, а 22 — в Енергодарі: сучасні українські письменники брати Капранови презентують новий роман «Забудь-річка», який називають «найочікуванішою новинкою».

Видання Репортер трохи привідкриває завісу таємниці і пише, що самі автори кажуть про свій історичний роман: «Трое молодых людей благодаря гримасе судьбы попадают на войну под одним именем – Степан Шагута. Комсомолец воюет в дивизии «Галичина», сын офицера УНР – в Красной армии, а польский солдат – в УПА. Многие годы спустя случайно встречаются двое их потомков и между ними вспыхивает любовь. Герои ведут семейное историческое расследование трех судеб, которые перепутались и стали фактически одной тройной судьбой – судьбой украинца на Второй мировой войне. Название романа происходит от старого языческого символа – Забудь-реки, разделяющей мир живых и мир мертвых. Именно такая Забудь-река протекает между поколениями в каждой украинской семье».

В Енергодарі зустріч з авторами відбудеться 22 жовтня о 10 годині. Чому енергодарцям варто завітати на зустріч? Зазирнемо до Вікіпедії. Тому що брати Капранови:

  1. Не просто письменники, а громадські діячи та видавці. Перша книга — «Кобзар 2000» вийшла в 2001 році.
  2. В 2004 році брати Капранови з колегами-письменниками на знак протесу проти змін бюджету, які не дозволяють видавництво книг, перед будівлею Кабміну спалили рукопис свого нового твору. Під тиском ці зміни скасовано.
  3. Очолюють видавництво «Зелений пес»
  4. Пишуть не лише для дорослих, а й для дітей — наприклад, книжка «Зоряний вуйко»
  5. У 2007 році Капранови заснували премії «Золотий намордник» — за перше місце в рейтингу державного хамства та «Золотий ошийник» — за перше місце в рейтингу іноземного хамства (присуджується посольству чи консульству за результатами інтернет-голосування).
  6. З 2009 року Брати Капранови є кураторами культурної програми ярмарку «МЕДВІН: Книжковий світ»

Сподіваємося, нам вдалося вас зацікавити. Запрошуємо до Центральної бібліотеки!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: