Бійці ДСНС врятували песика, який впав у 12-метрову яму
Суспільство | 12:04, 19.10.2025
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Мешканці одного з населених пунктів Запорізького району викликали працівників ДСНС аби вони витягли песика, який впав у каналізаційну яму.
Подія сталася 18 жовтня о 16:10.
За допомогою спеціального обладнання рятувальники дістали песика з 12-метрової пастки та передали його власникам.
Тварина не постраждала.
Від ГУ ДСНС залучалося 4 рятувальники та 1 одиниця техніки.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.