Атовцям Енергодара пропонують отримати спеціальність електрогазозварювальника

Общество | 13:51, 3.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179  затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Укладання договорів з професійно – технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання для організації професійного навчання учасників антитерористичної операції покладено на органи соціального захисту населення.

Управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради має намір укласти  договір про  забезпечення професійного навчання  учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) за професією електрогазозварювальник з Кам’янсько-Дніпровською технічною школою Державного агентства водних ресурсів України.

З питань проходження професійного навчання відповідно до постанови КМУ від 31.03.2015 № 179 учасників антитерористичної операції  просимо звертатись до  управління праці та  соціального захисту населення (каб №9) або за телефоном Центру допомоги учасникам АТО 066 253 10 83.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: