Акції підприємств “Мотор Січ” і “Запоріжтрансформатор” примусово повернули у власність держави

Економіка | 17:22, 7.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

Ставка Верховного Головнокомандувача прийняла рішення про вилучення у власність держави акцій п’яти підприємств. Активи перейшли в управління Міноборони
Про це повідомляє 061 з посиланням на допис Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. 
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що за підсумками засідання Ставки Верховного Головнокомандувача акції підприємств «Укрнафта», «Укртатнафта», «Запоріжтрансформатор», «АвтоКрАЗ» та «Мотор Січ» примусово повернуто у власність держави. 
“Продукція, яку виготовляють зазначені підприємства, критично необхідна для наших Збройних сил та енергетичного сектору. Тож вони мають забезпечувати оборонні потреби держави у воєнний час”, — зазначив Шмигаль. 
За словами Дениса Шмигаля, підприємства, які вже працювали, отримають більше замовлень і гарантій щодо виробництва продукції. 
“Робота підприємств, які на сьогодні не функціонували, буде відновлена. Працівники повернуться до виробничого процесу”, — наголосив Прем’єр-міністр. 
Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що вилучені активи набули статус військового майна, а їх управління передано в Міноборони України. По завершенню військового стану може бути прийняте рішення про повернення активів власникам, або відшкодування їхньої вартості. 
Раніше 061 повідомляв, що суд арештував майно почесного президента “Мотор Січі” В’ячеслава Богуслаєва. 
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: