Адвокат Івана Морщавки розклав по полицях справу «шиту білими нитками». ВІДЕО

Политика | 21:40, 23.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

Відомий правозахисник, голова партії «Захисники Вітчизни» Юрій Кармазін вдругие приїхав в Енергодар і виступив адвокатом Івана Морщавки.

Проти депутата міськради Івана Морщавки позивається мешканець Дніпра, якого пан Морщавка побив під час засідання сесії. Нагадаємо, щр в квітні поточного року під час проголошення заяви на сесії міськради на Івана Морщавку невідомий вилив пляшку «зеленки». Обурений депутат побив не самого зловмисника, а чоловіка з його компанії.

Прокурор у цій справі заявив про незаконний вплив на потерпілого Івана Морщавки. В газеті «Правозахисник України» викладені підписи енергодарців за Івана Морщавку, також численні відео із заявами в Інтернеті про неправомірні дії потерпілого і його компанії.

Але Юрій Кармазін зазначив, що заяву на Морщавку позивач написав не одразу, а тільки за 3 дні. Сам Денисюк мав умовний термін за скоєння військового злочину. Також «облиття зеленкою» зірвало сесію, а відповідно не може кваліфікуватись як адміністративний злочин. відповідну постанову, що за зрив сесії наступає кримінальна відповідальність видав Апеляційний суд Запорізької області. Але, не зважаючи на наведені факти, а також на поважний вік Івана Євгеновича (цього року депутат відзначив 70-річчя) і стан здоровя (пережив операцію на серці), суддя призначив домащній арешт.

Заява Юрія Кармазіна про порушеннярозгляду справи мали ефект — тепер суддю мають замінити, а розгляд справи перенесли на більш пізній термін.

Про численні корумповані схеми Юрій Кармазін за подання Івана Морщавки написав до найвищих органів і, на думку Кармазіна, нещоданвня зміна прокурора області — це тільки перший крок.
ВІДЕО Галини Железняк

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: