Кому з учасників АТО кошти на житло виділятимуть?

Общество | 20:30, 26.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

В ЗМІ почали з’являтися публікації про те, що учасникам АТО будуть виділяти кошти на придбання житла. Але, на жаль, текст оприлюдненого на деяких інтернет-ресурсах повідомлення дещо відрізняється від того, що опублікований на Урядовому порталі. Насправді виділення коштів передбачене не всім учасникам АТО, а лише деяким категоріям — інвалідам, а також родинам загиблих. 

19 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову «Про забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І–ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

Зазначеним рішенням Уряду надано право сім’ям інвалідів війни та загиблих військовослужбовців АТОотримувати грошову компенсацію за належне їм житло відповідно до Житлового кодексу.

Таким чином сім’ї загиблих учасників АТО та інваліди з числа учасників АТО зможуть самостійно обирати найбільш прийнятне для них житло та купуватимуть його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої Урядом.

У Мінсоцполітики наголошують, що реалізація постанови не потребує додаткових витрат з Держбюджету. Водночас прийняте рішення надасть змогу ефективно використовувати бюджетні кошти та забезпечить можливість уникнути незадоволення житлом, придбаним органами державної влади.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: