Профспілки України проти зростання тарифів

Общество | 10:33, 18.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

20 жовтня в Києві   Федерация профсоюзов Украины (ФПУ) планує  провести масштабну акцію протесту проти підвищення тарифів. Про підтримку в її проведенні вже повідомили представники профспілкових організацій Сумщини та інших регіонів.

Нагадаємо, ФПУ анонсувала всеукраїнську акцію під стінами ВР. А 6 липня вулицями Києва представники профспілок влаштували мирну ходу, яка завершилася багатотисячним мітингом біля стін Кабміну. В результаті була підписана нова Генеральна тарифна угода, але влада не поспішає дотримуватись її умов.

Чого прагнуть профспілки? Вони виступають ПРОТИ різкого зростання тарифів на послуги ЖКГ, вимагають провести реформу оплати праці та встановолення мінімальної заробітної плати на рівні економічно обгрунтованого прожиткового мінімуму — 3067 грн. Крім того, висувають вимоги роботодавцям: погасити заборгованості та півдвищення зарплат на 15%.

Якщо влада не прислухається до вимог робітників сьогодні, то завтра матиме масштабні акції протестів, на які до столиці з’їдуться представники профспілок всіх галузей виробництва.

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: