Зустрічайте: нова петиція про ремонт в ДМШ

Общество | 17:48, 3.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Енергодарці розібралися, що за інструмент такий — петиція, і ось на сайті з’явилася ще одна. Цього разу — про проведення ремонту системи опалення вдитячий музичній школі.

Зареєструвала петицію голова батьківського комітету ДМШ Ольга Сімакова.  Вимоги такі:

«Я, Сімакова Ольга Миколаївна, голова батьківського комітету Дитячої музичної школи Енергодарської міської ради Запорізької області, звертаюсь до Вас від імені батьків і учнів ДМШ з проханням про допомогу у вирішенні ситуації, що склалася з питання початку виконання робіт з реконструкції системи опалення в дитячій музичній школі. У 2015 році був складений і затверджений проект реконструкції системи опалення, який за цей час неодноразово пройшов експертизу.
У вересні 2017 року за рахунок коштів субвенції, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 року № 91 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» (зі змінами) отримані грошові кошти в сумі 1473963,00 грн.
Станом на 01.11.2017 року роботи не розпочаті, договори на їх виконання не укладені, в приміщеннях музичної школи холодно, незважаючи на відносно теплі погодні умови. У ситуації, що склалася, найгірше почувають себе наші діти — вони мерзнуть, стали частіше хворіти. В очікуванні майбутнього ремонту у них були скасовані канікули.
А тим часом, до кінця року залишилось всього два місяці, і якщо зараз не розпочати роботи, вони не будуть виконані до кінця 2017 року, що призведе к поверненню коштів субвенції до державного бюджету.
Павло Олексійович, ми як батьки, сподіваємося на Ваш вплив і сприяння у вирішенні нашого питання. Ми впевнені, що з Вашою допомогою наші діти зустрінуть Новий 2018 рік у теплих учбових класах улюбленої музичної школи.
З повагою, Сімакова О.М. і батьки учнів ДМШ. »

Нагадаємо, «петиційний рух» в Енргодарі розпочався не так давно, ми вже мали щастя спостерігати, як деякі петиції набирають необхідні для розгляду 150 голосів в рекордні терміни — затри дні,  а також ті, які не можуть подолати цей рубіж. Одну петицію — «медичну» — навіть розглядали на сесії, але результат був незадовільний (для тих,хто петицію подавав). Набрали голоси «тарифна» та «футбольна» петиції, але, на жаль, депутати не можуть зібратися для розгляду. Питання, порушене останньою підписаною петицією-рекордсменкою по швидкості — «розсмокталося» самостійно.

Чи підтримають енергодарці петицію від ДМШ? Час  покаже.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: