Зустріч з мером нагріває гарячу воду в кранах енергодарців

Общество | 20:20, 20.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 20 грудня, мешканці будинку за адресою бульвар Юності, 7 зустрічали міського голову Павла Музику, бо з жовтня  і до вчорашнього вечора температура гарячої води не перевищувала позначку 38 градусів. Про проблему заявили під час звіту мера 15 грудня, Павло Олексійович пообіцяв прийти до скаржників особисто і не збрехав.

Щоправда, буквально напередодні ввечері сталося диво — температура води набула таки нормальної температури та стала справді гарячою. Цьому передувала напружена робота сантехніків в підвалі, повідомили мешканці. Таким чином, те, що було неможливим протягом двох місяців, успішно вирішилося за два дні.

Не факт, що аврально виконана робота назавжди врятує людей від проблеми з водою, адже місцеві чоловіки побачили: міри тимчасові, поставлена труба насправді — «врємянка».

Павло Музика визнав, що в Енергодарі роботи дійсно виконуються тільки під тиском авторитету керівництва:»Ну, хоч так я допоміг…» До речі, жителів будинку це теж обурює — адже на кожну лампочку треба викликати начальника рівня міського голови.

Мешканці будинку скаржилися очільнику міста на чисельні проблеми, які накопичувалися в найстаршій — 45-річній! — дев’ятиповерхівці першого мікрорайону : гнилі труби в підвалі, відсутність запорної арматури, зливання води в разі аварійних ситуацій просто в підвал. Представники будинку вимагали назвати причини такого недбальства та покарати винних. А міський голова поскаржився, що підприємству не вистачає кваліфікованих та відповідальних кадрів.

Багато претензій у мешканців і до системи прийому заявок та скарг від населення. Один чоловік передав Павлу Музиці цілий список з датами та номерами заявок, які подавалися в диспетчерську службу КП ПКВ. Ніяких рухів на них не було.

Погано в підвалі, але не краще й на даху – покрівля протікає, а ремонт поки що тільки обіцяють. Хоча, за логікою, саме в їхньому будинку він би мав бути виконаний в першу чергу — в Енергодарі просто не існує будівлі в 9 поверхів, даху якої би виповнилося 45 років! Павло Олексійович намагався запевнити мешканців, що подекуди буває і гірше, але переконати не зміг.  Щоправда, порадував тим, що в графіку саме дах стоїть на 2018 рік.

Темрява та безлад в мікрорайоні теж є предметами обурення мешканців — люди вимагали пояснень, чому біля будинку темно, а район «наливайки» окуповано сумнівними персонажами. Мер пояснив: вже в цьому році освітлення в першому та другому районах мали робити, але поки «горе-політики» бавилися в заблокування сесії, виконавці робіт втратили час і просто не встигли зробити «да буде світло!» всюди. Повеселішало лише біля ЕБГ «Гармонія». Але в новому бюджетному році…  І біля закладів освіти засяють ліхтарі, а може, й взагалі по району.

Міський голова намагався пояснити мешканцям, що зараз планується реструктуризація підприємства комунальної власності, і саме це врятує і його, і тих, хто отримує (або ні) від нього послуги. Люди питали, а де новий виконувач обов’язків – Катерина Хоменко? І чому знову В.О.?

Пояснення таке: Катерина Хоменко займається більш важливими питаннями. А В.О — тому що підприємство в такому вигляді існувати не може, тож проведуть реформу і розділять його на декілька дрібних, кожне з яких буде виконувати лише певний вид робіт. Мовляв, так вдасться уникнути «перехресного субсидіювання» і взагалі буде ясно: що є прибутковим, а що — дотаційним.

 

Мешканці завели мера у під’їзд, продемонстрували всі недоліки, починаючи від розбитої підлоги і завершуючи зрізаними батареями опалення. Почули досить сумнівний комплімент, що буває і гірше. Звісно, в день візиту мера ніхто не сподівався на миттєве диво, але мешканці висловили надію, що особистий контроль керівництва врятує будинок.

Павло Музика вважає, що ситуацію врятує реформа КП ПКВ.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: