Знову навколо ПКВ «штормить»…

Политика | 19:05, 21.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

В соцмережах з`явилася інформація про те, що співробітники КП ПКВ не отримають зарплатню. А от далі — найцікавіше, тому що версії озвучуються різні, і кожна з них кримінальніша за попередню.

Так, Павло Музика на своїй сторінці звинувачує у всьому начальника Управління комунальної власності Володимира Дмитренка, який «самостоятельно принял решение приостановить подачу документов в финансовое управление города и казначейство, тем самым заблокировав начисления для выплаты заработной платы. Вследствие этого 203 работника четырех коммунальных предприятий города накануне выходных и поминальных дней не смогли получить зарплату за выполненную работу.»

За версією міського голови, це «самостійне рішення» було прийняте через звернення члена бюджетної комісії, депутата від БПП Сергія Хорольця.

Але винного в невиплаті зарплатні Дмитренка вже відсторонили від посади і проводять розслідування. Тим часом виконувати обов`язки начальника УКВ буде Яна Соколик. До речі, її чоловік нині очолює КП «Ритуал», тому, наприклад, Сергій Суворін (він виконує обов`язки голови організації «Союз Чорнобиль» та має досвід роботи в депутатському корпусі) в коментарях запитує, чи не корупція це — коли розпорядник коштів та керманич КП є родичами?

сув

Сергій Хоролець теж не мовчить: він опублікував копії свого звернення як керівника фракції БПП «Солідарність» і наголошує, що «городской голова Павел Музыка, очень хочет 14 000 000,00 грн.бюджетных средств «поделить» между своими «соратниками» !»

18034115_1344661675653898_7992299899057684983_n

18057792_1344661678987231_4957861862715524252_n (1)

В повідомленні міському голові нагадують, що рішення про витрачання перерозподілених коштів має прийматись виключно на сесії, а не на бюджетній комісії. Тобто, Дмитренко на законних засадах відмовився виконувати Розпорядження міського голови № 122-р від 20.04.2017 року «Про перерозподіл бюджетних призначень»?

Депутат від «Батьківщини» Анатолій Анохін вже давно не ускладнює собі життя підбором слів, якщо треба висловити свою думку стосовно діяльності мера та його команди. Тому на своїй сторінці він пише таке:

«Беспредел мэра Музыки и Опоблока в Энергодаре продолжается.
При поддержке депутатов Конопли Поламаря и Дубковъ мэр Музыка пытается притащить финансирование ПКС.
Из за отказа и.о. начальника УКС подписывать незаконные решения, сегодня с утра он Музыкой отстранен от должности.
У меня уже даже не сомнения, а уверенность в том, что с мозгами Музыки не всё в порядке! 😈 Ведь решение комиссии должна утвердить сессия горсовета! А этого не будет!!!
Нами также зафиксирован факт коррупции со стороны депутата Лабяк, которая проголосовала за выплату самой себе многотысячной зарплаты. Это уже будет разбираться прокуратура и НАБУ. Думаю это решение Лабяк ещё долго будет вспоминать! 😈
И с этими пи……ми вы, горожане, предлагаете нам продуктивно работать?
Может мне предложить им, чтобы я отсидел вместо них, пока они вас нагло обворовывают?»

анох

Отакі недитячі пристарсті киплять на сторінках Фейсбука, очевидно, що народні обранці через «велику перерву» в сесії вже скучили одне за одним. На жаль, через це постраждали 203 працівника КП ПКВ.
Далі буде!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: