Знаєте, на що витратити бюджетні кошти? Приєднуйтесь до семінару

Общество | 19:26, 5.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

З 4 по 6 жовтня в Енергодарі триває семінар «Партиципаторний бюджет: шлях до налагодження діалогу у громаді», який відбувається у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства». Проект реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

До семінару долучилися представники виконавчих органів міської ради, громадських організацій, освіти, культури, депутати міської ради.

Тренери семінару діляться досвідом реалізації громадського бюджету в українських та польських містах. Учасники семінару також ознайомилися з методами заохочення жителів до участі у процесі громадського бюджету.

Відгук про перші дні семінару опублікував громадський діяч, ініціатор створення вільного простору FreeDom Віктор Бучнєв: «Говорили о самом понятии общественного бюджета, о плюсах, о вариантах его реализации и о дальнейшем развитии, о положительных примерах других городов Украины, о том как можно активизировать молодежь. Если хотя бы частичку удастся реализовать, то для жителей Энергодара откроются новые возможности реализации их задумок за деньги местного бюджета!Мы на пути к положительным изменениям (хочется всем сердцем в это верить!) А у вас еще есть возможность принять участие! Художественный зал на Набережной- 10:00-17:00».

Завтра, в останній день семінару відбудеться представлення напрацювань учасників задля розвитку громадського бюджету Енергодара.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: