Знайди 5 відмінностей!

Общество | 22:54, 7.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на офіційному сайті міськради з’явилася новина про те, як робітники ПКВ провели прибирання біля першого каменя, закладеного на честь початку будівництва теплової станції.

Прекрасна інформація, світла така — те, що треба напередодні Дня міста! Ми, бажаючи донести її до більшої кількості читачів, розміщуємо її на нашому сайті з посиланням на першоджерело — офіційне!

І що ви думаєте? В той же день, але кількома годинами пізніше, на сайті «Энергодар-news» з’являється подібна публікація. Але уважний читач легко знайде у цих двох новинах… ну, декілька відмінностей…

Дивіться самі: хто проводив роботи? На сайті — силами КП «Підприємство комунальної власності».

А що за люди на фото, розміщенному на «Ньюзах»?

Хто це? Щось не видно оранжевих брендованих жилеток на людях з пензликами в руках…

А це, виявляється, просто мешканці міста!

На сайті «ЭN» інформація така: «… инициативная группа при поддержке работников ЭГС ПКС привели в порядок знак ,территорию у памятного знака. Был собран мусор, скошена трава и покрашены металлические изделия. »

ОК, а тепер дізнаємось про самі роботи: хто що робив? Читаємо: » комунальними працівниками було пофарбовано огорожу навколо знаку, прибрано прилеглу територію, проведено покіс трави та побілено бордюри».

Стоп! А де «ініціативна група»?

Так, Олександр Каблюк (один з тих, що на фото), розповів історію: «Я їхав на роботу і побачив, що біля зарослого бур’янами першого каменя стоїть екскурсійний автобус з Кам’янки-Дніпровської. І мені стало дуже соромно за своє місто»

Після цього Олександр пішов з ініціативою до ПКВ. І до неї прислухалися! І так, комунальники виконали ПЕВНІ роботи: покосили бур’ян та вивезли сміття.

Але чому про внесок пересічних енергодарців не згадали на офіційному сайті міської ради? Вважають, що це неважлива деталь? Забули? Питання…

 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: