Земля атовцям в Енергодарі виділяється, але не всім

Политика | 12:14, 29.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Рішенням Енергодарської міської ради від 27 квітня 2018 року дві земельні ділянки на вулиці Молодіжній, навпроти будинку №17 передані на безоплатній основі у власність учасникам АТО Геннадію Омельченку і Олександру Комірному. Ухвалення цих рішень стало заключним етапом приватизації земельних ділянок, виділених учасникам АТО відповідно до законодавства. Що стосується виділення землі іншим учасникам АТО під індивідуальну житлову забудову, на ці цілі рішенням міської ради передбачено територію мікрорайону 10-а.
Питання про  надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок членам сімей загиблих учасників АТО Олександра Щурова та Сергія Полуляха на території СГТ «Волна» вирішено відправити на доопрацювання та розглянути на наступному засіданні сесії. Міський голова Павло Музика зазначив, що питання виділення землі для сімей загиблих учасників АТО вкрай важливі, проте перед їх затвердженням необхідно розібратися з юридичною стороною питання, аби не створити родинам бійців додаткових проблем.
Ця інформація міститься на сайті міської ради. 
Додатково відзначимо, що на розгляд сесії було винесено ще два земельні питання, по якому рішення не було прийняте — щодо виділення земельних ділянок під житлову забудову учаснику АТО Юрію Литковцю, який мешкає на Чергінівщині, та Вірі Котелянець, матері ув’язненого ФСБ Євгена Панова. Ці дві ділянки знаходиться на території навпроти будинків 17 та 19 по вул. Молодіжній (біля храму)
Що стосується земельних ділянок під дачі на «Волні», то історія триває вже два роки, але ані представники органів місцевого самоврядування, ані депутати досі так і не знайшли часу розібратися, хто правий вцьому питанні: колишній член кооперативу пан Мартиненко чи родини загиблих атовців. Зазначимо, що Мартиненко був на сесії та стверджував, що справа знаходиться в суді, але начальник відділу земельних відносин В’ячеслав Кравчук це спростував.
Відмовили також у виділенні землі в районі пляжу, хоча спершу той же ж В’ячеслав Кравчук стверджував, що документи розробки були коректними та відповідали законодавству. Але врешті-решт з’ясувалося, що ті ділянки виділяти не можна. Чому так відбувається? Подібне питання — щодо професійності та відповідальності начальника відділу земельних відносин — поставив і депутат міської ради Сергій Сідаш. Він пообіцяв ініціювати перевірку роботи відділу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: