Зекономили газ чи електроенергію? Отримайте гроші!

Общество | 12:14, 2.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Цього року вперше передбачено можливість монетизації частини невикористаних сум субсидій за минулий опалювальний період. Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, за попередніми даними, загалом під цю програму в Запорізькій області підпадає понад 64 тисячі осіб.

За результатами попереднього опалювального сезону монетизації підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу — 100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення. Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин, — 135 гривень за зекономлену електроенергію та близько 700 гривень за зекономлений обсяг газу.

У Департаменті відзначили, що виплата коштів відбуватиметься у жовтні цього року.

Якщо громадянин має зекономлену субсидію на газ або електроенергію, які використовуються для опалення, але з якихось причин не був включений у відповідний список на монетизацію, він може звернутися до підприємства з проханням включити його у додатковий список. Або потрібно надати інформацію органу соціального захисту населення про наявність зекономленої субсидії, що часто видно з платіжки. На підставі цього управління соцзахисту має право звернутися до надавача послуги, — інформує сайт Запорізької ОДА.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: