Зауваження до ремонту покрівлі на Курчатова, 6 будуть усувати

Общество | 10:17, 1.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні вранці активісти ГО «Громадський контроль», представники замовника робіт — заступник начальника УКВ Ігор Проливаний, підрядника — Сергій Дядя та інженер технагляду Валерій Пушкарьов, а також дехто з мешанців,  піднялися на дах будинку №6 по вул. Курчатова.

Причина — зауваження, які висловили як громадські ативісти вчора у соцмережах, так і лист Валерія Пушкарьова до управління комунальної власності.

На даху з’ясувалося, що Олександр Дєвочкін висунув претензії не заради шуму: порушення в роботі таки є, що підтвердив і Валерій Пушкарьов, і Ігор Поливаний. Так, виконана вчора стяжка не відповідає вимогам, підряднику доведеться її зривати, причому роботи не будуть оплачуватись з нашого з вами бюджету.

Те, що вчора навалили (наклали? наляпали? намастили?) бетон на рубероїд, замовники ніяк пояснити не змогли, але запевнили: підрядник і це теж прибере. За свій кошт.

Претензія одного з мешканців щодо  доброї оцинковки, яку безпощадно зірвали ремонтники, на думку Ігоря Поливаного безпідставна: ремонт капітальний, тому передбачено повний демонтаж. Тим більше, що стара «добра» оцинковка була неправильно закріплена та ще й заважала укладанню рубероїду.

Отже, висновки такі: 1) підрядники (фірма «ЛД сервіс») дійсно припустилися помилок (умисно або через якісь обставини), але переробляти доведеться — інакше не підпишуться акти виконання; 2) нагляд громадськості не буде зайвим: тримати «в тонусі» варто і виконавців, і замовників робіт; 3) наглядають за роботами не лише активісти, а й спеціально навчені люди, той же Валерій Пушкарьов буває на об’єктах двічі на тиждень мінімум, а цього досить, щоб помітити будь-які недоліки в роботі; 4) на контакт — як з громадськістю, так і з пресою — представники УКВ та підпрядники йдуть.

Олександр Дєвочкін запевнив, що контролювати — виключно заради того, щоб люди отримали нарешті дах над гголовою! — проведення робіт продовжить. Вже ввечері його команда за допомогою коптера перевірить, як усунули вказані недоліки. А завтра подивляться, як будуть проводитись роботи з укладання стяжки.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: