Запорожцев приглашают составить интерактивную карту деревьев

Экология | 13:36, 23.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

Завтра, 24 октября, в Запорожье представят проект на основе открытых данных — карта деревьев. Этот проект уже успешно работает в Кропивницком.
Об этом 061 стало известно из анонса мероприятия.
Запорожцев приглашают на презентацию в 17:00 в кофейню "EVERGREEN espresso & brew bar" (Соборный, 192).
"Активні жителі міста зустрінуться для обговорення, планування розробки та реалізації відкритої інтерактивної карти дерев м.Запоріжжя.Ми запрошуємо до діалогу небайдужих мешканців, готових взяти участь у проекті, представників профільних департаментів та комунальних підприємств міської ради, спеціалістів з ландшафту та IT-спеціалістів, які хочуть перетворити м.Запоріжжя на зелену столицю країни.В зустрічі візьмут участь представники Одеси та Кропівницького, міст, де вже реалізуються подібні проекти відкритих карт дерев.Зустріч-круглий стіл відбудеться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!», який реалізує ГО «Регіональне об’єднання молоді».Участь безкоштовна, але з попередньою реєстрацією ТУТ.
Порядок денний17.00 -17.15 Реєстрація учасників.17.15 — 17.20 Вступне слово організаторів заходу.17.20 — 17.50 17.50 — 18.00Презентація проект на основі відкритих даних про озеленення в Україні ‘Зелений Кропивницький”. (Богдан Тишкевич, ГО "Агенція журналістики даних" (проект TAPAS (Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах) м.Київ).Питання-відповіді.

18.00 — 18.20Open Tree Map Odessa. Облік вуличних дерев. Можливості та перспективи. (Катерина Бакова, засновниця руху Зелений лист, м.Одеса) 18.20 — 18.40One.Two tree. Інтерактивна карта дерев Запоріжжя. Презентація ідеї. (Ольга Сладкова, zpspace.com.ua, м.Запоріжжя)18.40 — 19.00Пролематика зелених насаджень м.Запоріжжя очима спеціалістів комунальних підприємств. Можливості співпраці з активістами та волонтерами. Паспортизація та інвентаризація дерев.19.00 — 19.30Питання — відповіді. Обговорення. Формування робочої групи, яка працюватиме над розробкою та адвокацією проекту", — говорится в приглашении.
Напомним, в начале октября  вандалы устроили погром в парке Металлургов: сломали деревья, урны и повредили памятник.
Читайте также: "Теремок" вместо Американского поселка: как дети днепростроевцев в 30-х катались на роликах, — ФОТО
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: