Запорожские инспекторы по парковке ответили на самые популярные вопросы горожан

Общество | 17:25, 12.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

Сотрудники запорожской Службы инспекторов по парковке ответили на самые часто задаваемые вопросы: на какие нарушения реагируют и как пожаловаться в Службу.
Ответы инспекторы опубликовали на странице Службы в Facebook.
— На нарушения может отреагировать инспектор по парковке?
"Інспектор з паркування перевіряє дотримання Правил дорожнього руху в частині зупинки/стоянки. Тобто для того, щоб притягнути до відповідальності водія автомобіля, цей автомобіль повинен стояти з порушенням Правил. Перелік порушень, на які реагує інспектор, визначені в розділі 15 ПДР України", — ответили инспекторы.
— Как пожаловаться на нарушение правил дорожного движения?
"На вайбер/телеграм на номер (067) 613-65-43 або в приватні повідомлення на цій сторінці. Бажано долучити фото порушення та адресу. Як реагують на скарги та які приймаються заходи? Всі отримані скарги аналізуються та передаються інспекторам. Якщо в момент отримання скарги патруль інспекторів знаходиться поруч, вони обов’язково її перевірять. Якщо це далеко, або взагалі в іншому районі міста, то скарга буде відпрацьована, коли інспектори будуть в цьому районі", — говорится в ответе.
— Как вызвать инспектора и когда он приедет?
"Нажаль, наразі інспектори не працюють за викликом, — объяснили сотрудники Службы. — Можливо у майбутньому, після суттєвого розширення штату, буде і технічна і фізична можливість невідкладно реагувати на скарги. Зараз такої можливості немає. Інспектори працюють за маршрутами. Стоянка на спортивних/дитячих майданчиках, у дворах багатоповерхівок, на зелених зонах біля шкіл/садочків тощо. Інспектор з паркування притягає до відповідальності саме за порушення Правил дорожнього руху. Нажаль, в Правилах немає ані слова про спортивні/дитячі майданчики, ані про стоянку у дворах. Це не заборонено, за виключенням тих випадків, коли автомобіль перешкоджає проходу пішоходів по тротуару, або виходу з під’їзду. Стоянка на зеленій зоні не є порушенням Правил".
Напомним, ранее инспекторы объясняли разницу между парковкой на газоне и в зеленой зоне.
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: