Запорізьку АЕС відвідали студенти-учасники АТО з міста Нікополь

АЭС | 12:16, 18.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Запорізьку АЕС з ознайомчою екскурсією відвідали студенти-учасники АТО Нікопольського факультету Національної металургійної академії України.

Розпочався візит з відвідування інформаційного центру атомної станції, де гості прослухали лекцію про Запорізьку АЕС, дізналися історію створення підприємства, як функціонує найбільша атомна електростанція, що виробляє 20% від загального обсягу електроенергії в Україні, яке обладнання встановлено на блоках.


Далі екскурсанти відвідали проммайданчик Запорізької АЕС. Вони побували в турбінному відділенні діючого енергоблока, відвідали пристанційне сховище відпрацьованого ядерного палива, повномасштабний тренажер — аналог блочного щита управління, а також ознайомилися з роботою галузевого тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС.

«Величезне спасибі за теплий прийом, цікаво подану інформацію і прекрасну екскурсію. Нам все дуже сподобалося. Дуже приємно, що в нашій країні є такі гіганти індустрії. Україна пишається вами», — поділилися враженнями від візиту на Запорізьку АЕС учасники АТО — студенти Нікопольського факультету Національної металургійної академії України.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: