Запорізька ТЕС відзначила 45-річний ювілей

Общество | 16:16, 27.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

24 листопада 2017 року у міському палаці культури «Сучасник» відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячені 45-й річниці з дня заснування ВСП «Запорізька ТЕС».
  
 Павло Музика привітав колектив підприємства з ювілеєм, подякував за ефективну роботу та цінний внесок у розвиток та процвітання міста.
У цей день тепловиків зі святом вітали директор Запорізької ТЕС Ігор Снєгін, генеральний директор ПАТ ДТЕК Дніпроенерго Ігор Венцель, генеральний директор ВП «Запорізька АЕС» Олександр Остаповець, генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Олександр Маслюков, колишні керівники Запорізької ТЕС, які у різні роки очолювали станцію, — Леонід Прохоров, Віктор Поливаний, Сергій Попов та Павло Тичук.
З вітальним словом до працівників Запорізької ТЕС звернулися представники українських теплових електростанцій  — директор Криворізької ТЕС Віталій Пітько, головний інженер Придніпровської ТЕС Віктор Карпов,  директор Луганської ТЕС Станіслав Валантір, директор Миронівської ТЕС  Олександр Згіннік.
Для тепловиків у фойє МПК «Сучасник» проходила розважальна програма. Енергетики фотографувалися на тлі банера ДТЕК, розглядали світлини, танцювали та спілкувалися.
Свято продовжилося концертною програмою за участю творчих колективів міста та запрошених артистів. Подарунком для працівників енергетичної галузі став концерт Заслуженого артиста України Віталія Козловського.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: