Запорізька область успішно розпочала рік з відбору кандидатів на військову службу за контрактом

Регион | 20:44, 10.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Планові показники з відбору кандидатів на військову службу за контрактом за січень 2018 року Запорізька область виконала на 100%. Про це повідомив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов під час  селекторної наради 

За даними обласного військового комісаріату, планове завдання з відбору контрактників по області у першому циклі I кварталу (січень) виконано всіма територіями на 100%. Прийнято на службу 140чоловік.

Завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у другому циклі I кварталу (лютий)становить теж 140 осіб. Наразі відібрано 51 кандидата  (36,4% від завдання).

Загалом планове завдання для регіону з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на перший квартал року становить 400 осіб.

Крім цього, весною стартує призовна кампанія на строкову військову службу,  впродовж якої Запорізька область  має відправити до військових частин 710 осіб.

За словами представника обласного військового комісара Юрія Ральцева, у першому циклі Запорізька область показала гідні результати та виконала доведений план. Проте триває другий цикл, який необхідно закрити  позитивними результатами. Також попереду – весняна призовна кампанія на строкову військову службу. Тому необхідно активізувати роботу та довести всі показники до планової норми.

У свою чергу, Олексій Караулов звернувся до керівників територій з проханням активніше допомагати місцевим військкоматам у проведенні інформаційно-агітаційної кампанії та роз’яснювальної роботи щодо залучення на військову службу, а також подякував за плідну роботу, яку території показали у першому місяці року.

 

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: